تبلیغات با ISPIA

وقت و زمان خود را هدر ندهید. بهترین موقعیت برای تبلیغات شما در اینجا فراهم آماده است.

انجمن صنایع پلاستیک و پلیمر استان اصفهان  از طرق گوناگون و کارآمدی محصولات و خدمات سازمان شما را معرفی می‌کند و به مصرف‌کنندگان می‌شناساند.

این فعالیت‌ها شامل تبلیغات از طریق وب سایت، مجله‌ی انجمن، عضویت در نهادهای شبکه‌سازی مانند اتاق بازرگانی ایران، استفاده از تبلیغات محیطی مانند بنر و پخش تیزر تبلیغاتی در گردهمایی‌های سالانه، جلسات، نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌های داخل و خارج از کشور و شبکه‌های اجتماعی مانند لینکداین و فیس بوک می‌باشند.

انواع مختلف تبلیغات از طریق انجمن ما در زیر توضیح داده شده است تا سازمان شما بتواند کارآمدترین روش برای معرفی محصولات و خدمات خود را برگزیند. برای اطلاعات بیشتر از طریق فرم تماس با ما ارتباط داشته باشید و یا با شماره ۰۹۱۳۴۰۶۰۵۹۴ تماس حاصل فرمایید.

 

تبلیغات فضای مجازی:

از طریق سایت و پروفایل انجمن در شبکه‌های اجتماعی، بنرهای مجازی و معرفی خدمات و محصولات از طریق ایمیل به سایر اعضا و فعالان در صنف مهندسین پلیمر و شیمی کشور. فضاهای تبلیغاتی موجود در سایت انجمن با ابعاد 350×100  (عریض) و 125×200  (ایستاده)‌ در همه صفحات برای نمایش تبلیغات شما تدارک دیده شده است.

 تبلیغات در مجله‌ی انجمن:

مجلات مخاطبان را به طور بسیار خاص درگیر می‌کنند و مطالب ویژه را برای مخاطبین خاص انتخاب می‌کنند. استفاده از مجله‌ی ما شما را به اهداف تبلیغاتی منحصر به فردتان می‌رساند و مخاطبین خاص شما را مورد هدف قرار می‌دهد.

 تبلیغات محیطی:

بسته‌ی تبلیغات محیطی انجمن شامل تبلیغات برای سازمان شما از طریق بنر و پخش تیزرهایی است که انجمن در تمامی رویدادهای سالانه و همچنین کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌هایی که در آنها شرکت می‌کند، به معرفی خدمات و محصولات سازمان شما اهتمام دارد.

برای اطلاعات بیشتر از طریق فرم تماس با ما ارتباط داشته باشید و یا با شماره ۰۹۱۳۴۰۶۰۵۹۴ تماس حاصل فرمایید.