وزیر صمت

موافقت کمیسیون صنایع با برنامه‌های وزیر پیشنهادی صمت

به گزارش ایسپیا به نقل از ایرنا اکثریت اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس پس از بررسی صلاحیت، سوابق و برنامه‌های علی‌آبادی با برنامه‌های وزیر پیشنهادی صمت موافقت کردند.

مصطفی طاهری در توضیح نشست امروز یکشنبه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با حضور عباس علی‌آبادی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت گفت: اعضای کمیسیون در این نشست پس از استماع سوابق مدیریتی و برنامه‌های عباس علی‌آبادی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت، دغدغه‌های خود و مسائل حوزه صنعت، معدن و تجارت را بیان کردند.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه در این نشست وزیر پیشنهادی صمت برخی اولویت‌های خود را تشریح کرد، ادامه داد: وزیر پیشنهادی صمت درباره موضوع خودرو معتقد بود که باید به سمت خودروهای برقی و هیبریدی برویم و در بسیاری از کشورها، خودروهای بنزینی یا با سوخت فسیلی شماره‌گذاری نمی‌شود، همچنین علی‌آبادی بر ساماندهی و واگذاری خودرو به بخش خصوصی و کاهش دخالت‌های دولت در این حوزه تاکید کرد.

طاهری تصریح کرد: در نهایت اعضای کمیسیون پس از جمع‌بندی صورت گرفته از مباحث مطرح شده از سوی وزیر پیشنهادی صمت، نسبت به صلاحیت، سوابق و برنامه‌های علی‌آبادی رأی دادند که حدود ۸۸ درصد از اعضای حاضر در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن با صلاحیت، سوابق و برنامه‌های پیشنهادی وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت موافقت کردند.

دیدگاه خود را در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *