دیدار هیات مدیره انجمن صنایع پلاستیک و پلیمر استان اصفهان با ریاست اتاق بازرگانی اصفهان

جلسه هیات مدیره انجمن صنایع پلاستیک و پلیمر استان اصفهان با سید عبدالوهاب سهل آبادی ریاست محترم اتاق صنایع و معادن و کشاورزی و بازرگانی اصفهان در محل اتاق روز چهارشنبه 11/7/97 برگزار گردید.

مرتضی بیشه رییس انجمن پلاستیک و پلیمر استان اصفهان در این دیدار گفت:بیش از 1750 واحد تولیدی پلاستیک و پلیمر در استان اصفهان مشغول فعالیت است که 470 واحد تولیدی شناسایی برای عضویت در انجمن شدند.
وی با انتقاد از اختصاص مواد اولیه پتروشیمی به افرادی که واحدهای تولیدی انان سالهاست تعطیل است،افزود:این افراد مواد اولیه را از بورس با قیمت پایین خریداری و در بازار به تولیدکنندگان واقعی چندین برابر قیمت عرضه می کنند.
وی تاکید کرد:انجمن و تشکلها می توانند مواد اولیه را به صورت عادلانه توزیع کنند و دولت می تواند بر نحوه عملکرد انان نظارت داشته باشد.

سید عبدالوهاب سهل آبادی در دیدار هیات مدیره انجمن پلاستیک و پلیمر استان اصفهان با اشاره به اینکه صنعتگران مقصر شرایط کنونی اقتصاد نیستند،افزود:دولت نباید روحیه صنعتگران و تولیدگنندگان را متزلزل و ناامیدشان سازد. این افراد نقشی در تحریم و افزایش نرخ ارز نداشتند.
وی خواستار تفویض اختیار وزارت صنعت،معدن و تجارت به تشکل های اقتصادی قانونی شد و گفت:تشکلها بهتر از دولت می توانند مواد اولیه را توزیع عادلانه کنند چون می دانند که چه کسی چه میزان تولید دارد .
وی از اختصاص زمین یک هزار مترمربعی از سوی اتاق بازرگانی به تشکلهای اقتصادی استان خبرداد و گفت:ساختمان تشکلها می تواند در این زمین بنا نهاده شود.
وی کمک به تشکل های اقتصادی را یکی از وظایف مهم اتاق بازرگانی برشمرد و گفت:اتاق اصفهان آماده هر گونه خدمات آموزشی و پژوهشی به تشکلها را دارد .

دیدگاه خود را در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *