خبر خوش/ارزیابی شرکت آریا پلیمر پیشگام

به گزارش ایسپیا در روز یکشنبه مورخ ۲۰ بهمن ماه شرکت آریا پلیمر پیشگام تحت ارزیابی، ارزیابان حرفه ای مدل تعالی بازرگانی قرار گرفت. به گزارش دبیر شورای تعالی بازرگانی، این شرکت از شرکت های شاخص در بخش صنایع پلیمری است که در ۲ حوزه تولید انواع سازگارکننده های مهندسی شده و مستربچ های افزودنی، ارائه خدمات مشاوره ای به صنایع از جمله مشاوره فنی و مهندسی، مهندسی معکوس و تدوین دانش فنی فعالیت های شاخصی داشته است.
شرکت آریا پلیمر پیشگام در سال ۲۰۱۶ میلادی موفق به کسب عنوان برتر بین ۵ شرکت فناور آسیایی گشت و دارای نماد ASPA می باشد، همچنین برگزیده جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی در دوره های چهارم و یازدهم بوده است.
همکاری های مستمر و پویا با ستاد توسعه فناوری نانو در بخش کارگزار بخش پلیمر و تولید مستربچ افزودنی و چسب بین لایه ای و سازگار کننده مالئیک انیدرید ازدیگر افتخارات این شرکت می باشد.
این شرکت هم اکنون به عنوان اولین شرکت دانش بنیان در حال دریافت خدمات شورای تعالی بازرگانی اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی اصفهان و انجمن شرکت های دانش بنیان است که در روز بیستم بهمن ماه تحت ارزیابی، ارزیابان حرفه ای مدل تعالی بازرگانی قرار گرفت.

دیدگاه خود را در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *