IMG_1810

اهتزاز ۵ اَبَرپرچم امام حسین (ع) در شهر اصفهان

به گزارش ایسپیا به نقل از ایمنا :

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان با اشاره به اقدامات انجام شده این سازمان در ایام محرم گفت: پنج ابرپرچم با نام امام حسین (ع) در نقاط مختلف شهر اصفهان جانمایی شده و به اهتزاز درآمده است.

حمید قنادنیا در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان در ایام محرم نسبت فضاسازی شهر اقدامات متعددی انجام می‌دهد و نتیجه این اقدامات در سطح شهر قابل رؤیت است.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در ایام محرم افزود: حدود ۸۰۰ پارچه‌نوشته خیابانی در معابر اصلی سطح مناطق پانزده‌گانه شهرداری اصفهان نصب شده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان تاکید کرد: حدود ۲۰۰۰پرچم توسط مناطق پانزده‌گانه در رینگ سوم ترافیکی شهر و حدود ۴۰ عدد المان اشک و کتل در چهارراه‌ها و میادین اصلی شهر نصب شده است.

قنادنیا گفت: ۲۰۰ المان اشک نیز روی تیرهای چراغ برق و در مسیر زیرگذرها و ۱۰۰ المان کتل در سازه‌های شیشه‌ای در چهارراه‌های سطح شهر نصب شده است.

وی ادامه داد: پنج ابرپرچم با نام امام حسین (ع) در بعضی نقاط شهر جانمایی شده و به اهتزاز درآمده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: در جلسه ستاد آذین‌بندی که شامل سازمان زیباسازی، معاونت خدمات شهری، معاونت فرهنگی و مدیرکل روابط‌عمومی می‌شود، فعالیت‌ها تقسیم‌بندی شده است.

قنادنیا گفت: حوزه روابط‌عمومی تبلیغات خود را روی تک‌پایه‌ها و استرابوردها ایجاد کرده و نصب تمام پرچم‌ها در حوزه خدمات شهری در سطح شهر انجام شده است.

وی افزود: تمام مناطق پانزده‌گانه این کلان‌شهر نسبت به نصب ریسه‌های مشکی در سطح شهر، مساجد و حسینیه‌ها اقدام کرده‌اند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان با بیان اینکه مشارکت شهرداری و نهادهای مردمی در ایام محرم بسیار چشمگیر بوده است، تاکید کرد: امیدواریم فضاسازی شهر برای ایام محرم به بهترین شکل ممکن انجام شده باشد.

دیدگاه خود را در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *