170880293 (1)

افزایش تعامل دولت و بخش خصوصی در دوره دهم اتاق بازرگانی

به گزارش ایسپیا به نقل از ایرنا: رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: بخش خصوصی طی ماه‌های گذشته مطابق برنامه‌های سابق فعالیت خود را ادامه داد اما با تثبیت حضور هیات رییسه دوره دهم تعاملات دوسویه با دولت افزایش خواهد یافت.

با گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، صمد حسن زاده در حاشیه یکصد و هجدهمین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری مجدد جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی پس از هشت ماه اظهار داشت: اتاق بازرگانی ایران در این مدت تلاش‌های خود را برای حل مشکلات انجام می داد اما جلسات حضوری ببا نمایندگان دولت انجام نمی‌شد.

وی افزود: امروز این نشست برای حل مشکلات عوارض معدنی و کالاهای خام با حضور وزیر اقتصاد و نمایندگان اتاق های بازرگانی برگزار شد و برای رفع این مشکل که برای صنعت کشور بازدارنده بود، تدابیری اندیشیده شد.

حسن زاده تاکید کرد: مقرر شد جلسه ای با نمایندگان بخش خصوصی همراه با وزرای مربوطه برگزار شود تا پیشنهادات دیگری ارائه و اقدامات لازم انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه در هشت ماه گذشته توقفی در روند فعالیت های اتاق بازرگانی ایران و دولت به وجود نیامده بود، خاطر نشان کرد: تلاش های اتاق ایران در همه مسائل انجام می گرفت و مسائل بخش خصوصی به صورت بررسی و کارشناسی شده به دولت ارائه می شد.

به گفته حسن زاده، اتاق بازرگانی ایران همیشه برنامه‌های خود را دنبال کرده و از این پس با تثبیت هیات رییسه دوره دهم تعاملات خود را با دولت افزایش خواهد داد تا توسعه فعالیت ها با سهولت پیگیری شود.

دیدگاه خود را در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *