قوانین سایت

امنیت و محرمانگی

ما برای جلوگیری از سوء استفاده، از بین رفتن و دستکاری غیر مجاز اطلاعات کاربران و مشترکین وب سایت، از معیارهای امنیتی فنی مناسبی جهت حفاظت از اطلاعات تحت کنترل خود استفاده می‌نماییم. همچنین کلیه اطلاعات موجود در وب سایت متعلق به کاربران نیز در محیطی امن نگهداری و استفاده می‌شوند. اطلاعات اعضا و کاربران و اطلاعات مربوط به نحوه استفاده آنها از وب سایت به هیچ عنوان به شرکت‌های تبلیغاتی یا اشخاص جانبی به منظور مصارف تبلیغاتی، تجاری و بازاریابی قرار نخواهد گرفت. ما به هیچ عنوان اطلاعات شخصی شما را بدون هماهنگی با شخص شما در اختیار هیچ شخص یا شرکتی قرار نخواهیم داد مگر اینکه شخص یا شرکت مورد نظر جزء همکاران وب سایت باشد.

سایر اطلاعات ارائه شده توسط شما

در برخی از قسمت های وب سایت (مثل بخش نظرات و…) شما می تواند نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نموده و با دیگران همکاری اطلاعاتی نمایید. به این نکته توجه داشته باشید که هرگونه اطلاعاتی که در این قسمت‌ها مطرح شده باشد به منزله اطلاعات عمومی در نظر گرفته می‌شود و شما می‌بایست در هنگام استفاده از این امکانات به انتشار اطلاعات شخصی خود توجه لازم را داشته باشید.

پیام های پیشرفت وب سایت

ما برای کاربران وب سایت بصورت زمانبندی شده اطلاعاتی از قبیل : امکانات جدید وب سایت، خبر های دنیای پلیمر و شیمی، مقالات و آموزش های جدید، برگزاری کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌ها و اطلاعاتی از این قبیل را ارسال می‌کنیم. این اطلاعات صرفا زمانی برای شما ارسال می‌شود که شما درخواست این سرویس را داده باشید و در صورت عدم تمایل شما به دریافت اینگونه اطلاعات می‌تواند به قسمت تماس با ما در وب سایت مراجعه کرده و درخواست عدم ارسال مطالب را به مدیران وب سایت ارسال نمایید.

بروز رسانی واصلاح اطلاعات

اگر قصد تغییر یا اصلاح اطلاعات شخصی خود را در وب سایت دارید، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» ارسال نمایید.

سوالات و پیشنهادات

لطفا سوالات و پیشنهادات خود را از طریق صفحه «تماس با ما» یا از طریق ایمیل info@ispia.ir با ما در میان بگذارید.